فرم ها – راستان کالا

ثبت نام رایگان در دوره آموزش جامع اینورتر اینوت

معرفی دوره 

از زبان مهندس حسین سالارپیشه، مدیرعامل شرکت مهندسی راستان

آموزش اینورتر اینوت را یکبار برای همیشه به صورت جامع و اصولی به صورت رایگان فرا بگیرید.

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه پیرو درخواست های زیادی که نسبت به آموزش اینورتر اینوت، پارامتردهی، تنظیمات و سری های مختلفی که اینوت داره شما عزیزان داشتید، تصمیم گرفتیم که دوره های آموزشی مون رو در راستان کالا کامل تر و بیشتر بکنیم.

به همین دلیل در راستای آموزش اینورتر، اقدام به تولید و انتشار دوره آموزش اینورتر اینوت به صورت رایگان کرده ایم. تا بتوانیم در راستا رسالت شرکت مهندسی راستان برای خدمت به صنعت کشور قدمی برداشته باشیم.

در حوزه اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی دوتا از مهارت هایی که میتوانید از آنها درآمد بدست آورید، آموزش plc ، آموزش اینورتر و… می باشد که پس از خرید اینورتر نحوه راه اندازی و استفاده آن اهمیت بسیار زیادی دارد. هر برندی دارای اپلیکیشن و ویژگی های مختص به خود است. اما بسیاری از این امکانات و نحوه راه اندازی آنها شبیه به هم هستند.

در این صفحه پس از ثبت نام می توانید تمامی جلسات آموزشی از سری های مختلف اینورتر اینوت رو مشاهده کنید، همچنین جهت رفاه شما عزیزان امکان دانلود ویدیو هر جلسه و مشاهده جلسات از یوتیوب هم وجود دارد.

ممنونم از اینکه همراه ما هستید.

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم ثبت نام لینک جلسات رو میتونید مشاهده کنید، همچنین به شماره تلفن شما لینک آن ارسال میشود💚

جلسه اول: مقدمه و معرفی دوره
جلسه دوم: سری GD10 (GoodDrive 10)
جلسه سوم: سری GD20 (GoodDrive 20)
جلسه چهارم: سری GD200A (GoodDrive 200A)
جلسه پنجم: سری GD200L (GoodDrive 200L)
جلسه ششم: سری GD350A (GoodDrive 350A)

اصلا اینورتر صنعتی چیه؟ و به چه دردی میخوره؟!

اگر تازه وارد حوزه اتوماسیون صنعتی و یا برق صنعتی شده اید، شاید برای شما سوال باشد که اینورتر (Inverter) چیه و چه کاربردی داره که استفاده از اون نیاز به یادگیری داره و چقدر نقش مهمی در صنعت امروز ایفا میکنه، برای همین محتوای لینک زیر رو براتون اماده کردیم. روی لینک کلیک و مطالعه کنید💚

هر کسی که یادگیری را متوقف کند پیر است، چه بیست سالش باشد چه هشتاد سال. هر کسی که به یادگیری ادامه دهد جوان می ماند.

هنری فورد